Nakliyerehberim

 

DEMİRAL ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş. 3928 Gündür Üyemiz

     
 
 
 

Nakliyerehberim   NAKLİYECİ FİRMA DETAY SAYFASI

 
 
 
     
 
 
Yaz??l?? Tan??t??m
Resimli Tanıtım
 

DEMİRAL ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş.

 Yetkili Kişi : DOGAN AVCI
 Telefon : +90 216 574 10 74
 Mobil :
 E-mail : +90 216 574 10 73
 Adres : Polonya
 ll/ilçe : İSTANBUL - KADIKÖY
 Cadde/Sok./Semt : +90 216 574 10 73 - Çek Cumhuriyeti - +90 216 574 10 73
 Web Sitesi : www.demiralnakliyat.com.tr
    

 
Firma Rehberi
Gold - Reklam ?yeli?i
 
 
 
C2 Yetki Belgesi
 
 
 
Kapat  

Firma Diğer Bilgileri

 

UND Üyeliği
 
ISO 14000 Kalite Belgesi
 
Denizyolu Demiryolu
Karayolu Havayolu
Karayolu : C2 Demiryolu :
Havayolu : Denizyolu :


1.Ülkesi :  Çek Cumhuriyeti
2.Ülkesi :  Polonya
3.Ülkesi :  Rusya
4.Ülkesi :  Kazakistan
il :  İSTANBUL
İlçe :  MERKEZ
Semt

:

MERKEZ
1.Şehir :  İSTANBUL
2.Şehir :  Seçiniz
3.Şehir :  Seçiniz
4.Şehir :  Seçiniz

Uluslararası Taşımacılık Yurtiçi Taşımacılık Şehiriçi  Taşımacılık

Avustralya, Brunei, Kambocya, Cin, East Timor, Fiji, Endonezya, Japonya, Kazakistan, Kiribati, Korea, South Korea, Kirgizistan, Laos, Malaysia, Marshall Islands, Micronesia, Mogalistan, Nauru, Yeni Zelanda, Palau, Papua New Guinea, Filipin, Samoa, Singapur, Solomon Islands, Tayvan, Tacikistan, Tayland, Tonga, Turkmenistan, Tuvalu, Ozbekistan, Vanuatu,

Lojistik Dağıtım Firmaları Yurtiçi Araç Taşıma Antrepo Hizmetleri Parsiyel Kargo Taşımalar
Evden Eve Taşımacılık Gümrük işlemleri Paketleme Depolama
Frigofrig Taşıma Lowbed Ağır Taşıma Konteyner iç Nakliye Askılı Tekstil Taşıma
Kurye Taşımalar (Tüm) Sal Kasa Taşıma Sıvı Tanker Taşıma Komple Kargo Taşıma
Cam Nakliyesi Harfiyat Nakliyesi Açık Yük Taşıma Nakliyat Ambar Taşıma
Kombine Taşımacılık Gemi ile Konteyner. Nakliyesi Uçak ile Kargo Taşıma Tren Vagon Nakliyesi

Konteyner Gemisi :   Konteyner Adedi :  

Tren Adedi :   Vagon Adedi :  

Çekici Adedi :  57 Kamyonet Adedi :  

Kamyon Adedi : Motorsiklet Adedi :  

Ucak Adedi :   Dorse Adedi :  65
 

Volvo :  YOK

Daf :  YOK

Mercedes :  YOK

Man :  YOK

Renault :  YOK

Scania :  YOK
               

Askılı :  YOK

Düz Tenteli :  45

Frigofrig :  YOK     :  

20 Lik Adedi :  YOK 40 Lik Adedi :  YOK

45 :  YOK        
               

Tanker :  YOK Kamyon Romork :  YOK

Cam Taşıyıcı :  YOK Lowbed Dorse :  YOK

Sal Kasa :  YOK 3 Metre Dorse :  20
   
       
 
 
 
Kapat  

Resimli Tanıtım

 
 
 
Kapat  

Firma Tanıtım Yazısı

 

Firmamız 100% türk sermayeli kendi özmal araçları ile; Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, Litvanya, Letonya, Eastonya, Rusya ve Ukraine hatlarında komple ve parsiyel bazda kara taşımacılığı hizmeti vermektedir. ayroca firmamız UK,Ger,Pl,CZ den de Gürcistan, İran, Irak a direkt karayolu taşımacılğı da yapabilmektedir. saygılarımla,

DEMİRAL ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş.
Web Sitesine Hoşgeldiniz

Firmamız Demiral Uluslararası Nakliyat A.Ş., siz müşterilerine daha kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile her geçen gün çeşitlendirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek bu web sitesini hazırlatmış ve yayına başlatmıştır. Bu sayede verilen hizmetlerin elektronik ortama taşınması da sağlanmıştır.


Firmamızdan alacağınız şifre ile kargonuzu taşıyan araçlarımızı, bu siteden ilgili bölümü tıklayarak uydu takip sistemi ile izleyebilirsiniz.

Yine sitemizin kurumsal bölümü bizleri yakından tanımanız için hazırlandı. Hizmetler bölümünde verdiğimiz hizmetler anıtılıyor.Online teklif bölümünden kargonuz için detaylı online teklif isteyebilirsiniz. Ofisler bölümünden adres, telefon ve fakslarımıza kolayca ulaşabilir, personel bölümünden tüm personelimizin sorumluluk alanları ile elektronik posta adreslerini öğrenebilir onlara posta yollayabilirsiniz. Firmamız ve sektörümüzle ilgili en son haber ve duyurular sizler için hergün güncelleniyor. Sağ bölümde ise her zaman ihtiyaçınız olacak faydalı linklere yer verdik.

Firmamız kaliteli insan kaynağı, araç ve ekipmanı ile sektörel ve çağdaş bütün gelişmelere açık, yenilikleri yakından takip eden, uygulayan ve bunları başarabilir bir firma olma gaye ve anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
DEMİRAL ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş.


Demiral Uluslararası Nakliyat A.Ş. 1996 yılından bu yana uluslararası karayolu taşıma hizmeti vermektedir. 1954 Yılından beri süregelen karayolu nakliye sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübemizi büyük bir kararlılıkla 1996 yılında DEMİRAL ULUSLARARASI NAKLİYAT ANONİM ŞİRKETİ çatısı altında birleştirdik. O yıldan bu yana da C-2 yetki belgesi yetki ve sorumluluğunda karayolu nakliye sektöründe her geçen gün büyüyerek hizmet vermekteyiz.

Firmamız 1997 yılında Rusya Moskova da ilk yurtdışı ofisini açmıştır. Bu ülke ile gelişen ticaret hacmimizle beraber, yapılanmaya ve nakliye yatırımlarına başladık. Rusyada ASMAPa üyelik başvurusunda bulunan ilk Türk Nakliyeci Grubunun bir parçası olduk. O dönemde bu ülkede, sektörümüzle ilgili yaşanan ve yaşanacak olan birtakım problemleri çözüme kavuşturduk.

Gelişen ticaret hacmimizle beraber filomuzu yenileyerek ve ilave yatırımlar yaparak 2004 yılının başından itibaren, tamamen uydu takip sistemli araçlarımızla Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya ve Macaristan ülkelerine de karayolu taşıma hizmeti vermeye başladık.

Serilik ve emniyet kavramlarını her zaman taşımalarımızda ilke edinerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın bilinci ve gayreti içindeyiz.

Şu an 32 adet tenteli özmal çekici, 34 adet yarı römork ve 22 adet kiralık çekici ile 4 adet Rusya plakalı tırımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörel gelişme ve yenilikleri yakından takip eden firmamız kaliteli insan kaynağı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ


Uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimine sahip firmamız DEMİRAL ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş. iyi yetişmiş uzman personeli ve sürekli yenilenen araç filosu ile aşağıda sıralanan hizmetleri vermektedir.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için "personel" bölümünden departmanlarımız yetkililerine ulaşabilir, "online teklif" bölümünden kargonuzla ilgili teklif alabilir veya "ofisler" bölümündeki adres ve telefonlarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Rusya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya, Beyaz Rusya, Ukranya parsiyel karayolu taşımacılığı

Rusya-Sibirya-Ukrayna-Beyaz Rusya ve Kazakistana komple karayolu taşımacılığıProje bazlı ve standart dışı yük taşımacılığıRusyada gümrükleme, iç nakliye ve depolama hizmetleriAvrupa Rusya arası komple karayolu taşımacılığıÇek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya ve Baltık Ülkeleri ithalat, ihracat ve transit karayolu taşımacılığı

 
 
Kapat   Ek Bilgiler  
 
Bu Firmayla ilgili Linkler
  Hata Bildir Yük Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  ??leti??im Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Ba???? Sayfa Başı Geri D??n Geri Dön