Nakliyerehberim

 

AKÇAKARA LOJİSTİK 3890 Gündür Üyemiz

     
 
 
 

Nakliyerehberim   NAKLİYECİ FİRMA DETAY SAYFASI

 
 
 
     
 
 
Yaz??l?? Tan??t??m
Resimli Tanıtım
 

AKÇAKARA LOJİSTİK

 Yetkili Kişi : Abdullah Akçakara
 Telefon : +90 242 337 02 32
 Mobil : +90 532 212 03 83
 E-mail : info@akcakara.com.tr
 Adres : Yeni Toptancın Sebze Hali No:859 ANTALYA
 ll/ilçe : ANTALYA - ANTALYA MERKEZ
 Cadde/Sok./Semt : Hal caddesi - - Kepez Güneş mahallesi
 Web Sitesi : www.akcakara.com.tr
    

 
Firma Rehberi
Bronz - Mail ?yeli?i
 
 
 
C1 Yetki Belgesi
 
C1 Yetki Belgesi
 
C1 Yetki Belgesi
 
 
 
Kapat  

Firma Diğer Bilgileri

 

 
Marka Tescil Belgesi
 
Denizyolu Demiryolu
Karayolu Havayolu
Karayolu : C1 ,  C1 ,  C1 Demiryolu :
Havayolu : Denizyolu : FIATA


1.Ülkesi :  Ukrayna
2.Ülkesi :  Rusya
3.Ülkesi :  Kazakistan
4.Ülkesi :  Azerbaycan
il :  SAMSUN
İlçe :  SAMSUN
Semt

:

SAMSUN LİMANI
1.Şehir :  ZONGULDAK
2.Şehir :  SAMSUN
3.Şehir :  TRABZON
4.Şehir :  İÇEL(MERSİN)

Uluslararası Taşımacılık Yurtiçi Taşımacılık Şehiriçi  Taşımacılık

Arnavutluk, Andorra, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belcika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Croatia, Kıbrıs, Czech Republic, Denimarka, Esthonia, Finlandiya, Fransa, Gurcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Irlanda, Italya, Letonya Cumhuriyeti, Liechtenstein, Lithuania, Luksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sirbistan Karadag, Slovakya, Slovenya, Ispanya, Isvec, Isvicre, Turkiye, Ukrayna, Britanya, Vatikan,

Lojistik Dağıtım Firmaları Yurtiçi Araç Taşıma Antrepo Hizmetleri Parsiyel Kargo Taşımalar
Evden Eve Taşımacılık Gümrük işlemleri Paketleme Depolama
Frigofrig Taşıma Lowbed Ağır Taşıma Konteyner iç Nakliye Askılı Tekstil Taşıma
Kurye Taşımalar (Tüm) Sal Kasa Taşıma Sıvı Tanker Taşıma Komple Kargo Taşıma
Cam Nakliyesi Harfiyat Nakliyesi Açık Yük Taşıma Nakliyat Ambar Taşıma
Kombine Taşımacılık Gemi ile Konteyner. Nakliyesi Uçak ile Kargo Taşıma Tren Vagon Nakliyesi

Konteyner Gemisi :   Konteyner Adedi :  

Tren Adedi :   Vagon Adedi :  

Çekici Adedi :   Kamyonet Adedi :  

Kamyon Adedi : Motorsiklet Adedi :  

Ucak Adedi :   Dorse Adedi :  
 

Volvo :  YOK

Daf :  YOK

Mercedes :  YOK

Man :  YOK

Renault :  YOK

Scania :  YOK
               

Askılı :  YOK

Düz Tenteli :  YOK

Frigofrig :  YOK     :  

20 Lik Adedi :  YOK 40 Lik Adedi :  YOK

45 :  YOK        
               

Tanker :  YOK Kamyon Romork :  YOK

Cam Taşıyıcı :  YOK Lowbed Dorse :  YOK

Sal Kasa :  YOK 3 Metre Dorse :  YOK
   
       
 
 
 
Kapat  

Resimli Tanıtım

 
 
 
Kapat  

Firma Tanıtım Yazısı

 

AKÇAKARA LOJİSTİK"Kara ve deniz taşımacılığı" 1998 yılından beri faal olan,2004 yılından itibaren kendi adı altında resmiyete geçen yurtiçinde ve yurtdışında hem karadan,hemde denizden yoğun bir şekilde sebze ve narenciye,kurugıda yükleme yapan aracı bir Forwarder firmadır.


HAKKIMIZDAAkçakara Lojistik, ihracatçı firmaların yükleme ve adreste boşaltma faaliyetlerine, karayolu ile 2005, deniz yolu taşımacılığı ile de 2008 yılında başlayarak, profesyonel bir şekilde, günümüze kadar yürütmektedir. Amacımız; stratejik iş ortaklarımız olan firmaların mallarını zamanında ve güvenilir bir şekilde yükleme adreslerinden alıp, boşaltma yerlerine söz verdiğimiz tarihte ulaştırmak, firmamız için en büyük gurur kaynağıdır.MİSYONUMUZ

Kaliteli ve profesyonel şekilde işimizi devam ettirmektir.

VİZYONUMUZ

Yeniliklere açık olarak firmamızı geliştirmektir.
HİZMETLERİMİZKARA TAŞIMACILIĞI

Akçakara Lojistik, tüm Avrupa ve Rusya, Türkiye Cumhuriyetlerine CMR sigortası ve Akçakara Lojistik güvencesinde karayoluyla frigolu tırlar ile sebze ve narenciye taşımacılığı yapmaktadır.Antlaşmalı ve aracı olduğumuz transport firmalarının tüm araç filoları, çevreye duyarlı EURO 5 standartlarında yeşil ve sessiz motorludur. Akçakara Lojistik, uluslararası kara nakliye bölümü, Avrupa ve Rusya’ya yaptığı taşımalarda, yıllık asgari 5.200 tır, 135.200 palet, 111.800.000 kg. iş hacmine sahiptir.
Aracı olduğumuz transport firmalarımız; Türkiye, Rusya, Sırbistan, Mekadonya ve Moldovya devlet plakalı transport firmalarıdır.

Akçakara Lojistik yurt içinde ise; tenteli 13,60 mt. tırlar ile, tüm ihracat bölgelerinden Zonguldak, Samsun ve Trabzon limanlarına karayolu ile sebze ve narenciye sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir.DENİZ TAŞIMACILIĞI

Denizyolu taşımacılığında antlaşmalı olduğumuz acentelerimizle ihracat servislerimizle (depolama, gümrükleme, aktarma, transit, kapıdan kapıya teslimat ve dahili konteyner taşıması, komple gemi kiralama ve gemi acenteliği) hizmeti sunmaktayız.

2005 yılında faaliyete geçen Akçakara Lojistik kara taşımacılığı; merkezi Samsun’da bulunan ”VİRA-M GEMİ KONTEYNER ACENTASI” sahibi Mehmet Yıldırım bey destekleriyle; iştirakçi firmalarımızdan gelen talepler üzerine, deniz taşımacılığı sökterine hizmet verebilmek için, bünyesine 2008 yılında Akçakara Lojistik deniz taşımacılığını dahil etmiştir.Akçakara Lojistik, Zonguldak-Samsun-Trabzon gibi Türkiye’nin en önemli limanlarında saygı değer ihracatçılarımıza, denizcilik alanında VİRA-M GEMİ KONTEYNER ACENTASI ile beraber hizmet vermektedir.
Antalya, Fethiye, Alaşehir, İzmir, Çanakkale, Bursa, Mersin, Adana, Antakya, Denizli, Ürdün, Suriye, Mısır, Kıbrısdaki tüm yaş sebze ve narenciye ihracatçılarımıza Zonguldak, Samsun ve Trabzon limanlarından günlük; Skadovski, Evpatoria, Novorossiysk ve Soçi limanlarına, direk antlaşmalı gemilerimiz ile dönüşümlü Line seferler yapmaktayız.

Antlaşmalı gemilerimiz; paletli yükleme, dorse ve termoking frigo tır taşımaya müsayit RO-RO ve Box-Anbarlı 4,5mt. Draflı, 77mt. ile 123mt. boyunda, minumum 40, maksimum 90 dorse ve dökme palet taşıma kapasiteli, son sistem donanımlı gemilerdir.

Akçakara Lojistik & Vira gemi acentası gurubu; Zonguldak-Skadovski/Evpatoria, Samsun-Novorossiysk, Trabzon-Soçi Limanlarına yıllık asgari 80 gemi, 96.000 palet, 100.800.000 kg. iş hacmine sahiptir. Akçakara lojistik ve Vira Denizcilik 13.10.2008 ve 19.01.2009 tarihleri arasında 33 BOX-ANBAR GEMİ yükleyerek, Samsun Limanında en büyük deniz taşımacılık firmalarını geride bırakarak, bir ilke imza atmış ve hakkettiği yere gelmiştir.
 
 
Kapat   Ek Bilgiler  
 
Bu Firmayla ilgili Linkler
  Hata Bildir Yük Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  ??leti??im Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Ba???? Sayfa Başı Geri D??n Geri Dön