Nakliyerehberim

 

RENTRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1714 Gündür Üyemiz

     
 
 
 

Nakliyerehberim   NAKLİYECİ FİRMA DETAY SAYFASI

 
 
 
     
 
 
Yaz??l?? Tan??t??m
Resimli Tanıtım
 

RENTRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 Yetkili Kişi : GÖKHAN ÇİZMECİ
 Telefon : 2165746333
 Mobil : 5535064259
 E-mail : info@rentrans.com
 Adres : no:55
 ll/ilçe : İSTANBUL - ATAŞEHİR
 Cadde/Sok./Semt : fevzi paşa cad. - - küçük bakkalköy mahallesi
 Web Sitesi : www.rentrans.com
    

 
Firma Rehberi
Bronz - Mail ?yeli?i
 
 
 
C2 Yetki Belgesi
 
 
 
Kapat  

Firma Diğer Bilgileri

 

UND Üyeliği
 
ISO 9001 Kalite Belgesi
 
Denizyolu Demiryolu
Karayolu Havayolu
Karayolu : C2 Demiryolu : FIATA
Havayolu : IATA Denizyolu : FIATA


1.Ülkesi :  Italya
2.Ülkesi :  Almanya
3.Ülkesi :  Isvicre
4.Ülkesi :  Hollanda
il :  Seçiniz
İlçe :  Seçiniz
Semt

:

1.Şehir :  İSTANBUL
2.Şehir :  SAKARYA
3.Şehir :  BURSA
4.Şehir :  BALIKESİR

Uluslararası Taşımacılık Yurtiçi Taşımacılık Şehiriçi  Taşımacılık

Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Cape Verde, Orta African, Cad, Kongo, Djibouti, Mısır, Equatorial Guinea, Eritre, Habesistan, Gabon Cumhuriyeti, Gambia, Gana, Guinea Bissau, Ivory Coast, Kenya, Lesotho, Liberya, Libya, Madagascar, Malawi, Mali, Fas, Mauritius, Mozambik, Guneybati Afrika, Nijer, Nijerya, Rwanda, Senegal, Seychelles, Somali, Guney Africa, Sudan, Swaziland, Tanzania, Togo, Tunus, Uganda, Zambiya, Antigua & Barbuda, Arjantin, Barbados, Bahamas, Belize, Bolivya, Brazilya, Kanada, Sili, Kolombiya, Kostarika, Kuba, Dominica, Dominican Republic, Ekvator, El Salvador Cumhuriyeti, Grenada, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Jamaika, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Suriname, Saint Lucia, St. Vincent & Grenadines, Trinidad and Tobago, Amerika Birlesik Devletleri, Uruguay, Avustralya, Brunei, Kambocya, Cin, East Timor, Fiji, Endonezya, Japonya, Kazakistan, Kiribati, Korea, South Korea, Kirgizistan, Laos, Malaysia, Marshall Islands, Micronesia, Mogalistan, Nauru, Yeni Zelanda, Palau, Papua New Guinea, Filipin, Samoa, Singapur, Solomon Islands, Tayvan, Tacikistan, Tayland, Tonga, Turkmenistan, Tuvalu, Ozbekistan, Vanuatu, Arnavutluk, Andorra, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belcika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Croatia, Kıbrıs, Czech Republic, Denimarka, Esthonia, Finlandiya, Fransa, Gurcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Irlanda, Italya, Letonya Cumhuriyeti, Liechtenstein, Lithuania, Luksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sirbistan Karadag, Slovakya, Slovenya, Ispanya, Isvec, Isvicre, Turkiye, Ukrayna, Britanya, Vatikan, Cezayir, Bahrain, Misir, Iran, Irak, Israil, Urdun, Kuveyt, Lübnan, Libya, Mauritania, Fas, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Sudan, Suriye, Tunus, Birlesik Arap Emirligi, Yemen, Afganistan, Banglades, Bhutan, Hindistan, Maldives, Nepal, Pakistan, Sri Lanka,

Lojistik Dağıtım Firmaları Yurtiçi Araç Taşıma Antrepo Hizmetleri Parsiyel Kargo Taşımalar
Evden Eve Taşımacılık Gümrük işlemleri Paketleme Depolama
Frigofrig Taşıma Lowbed Ağır Taşıma Konteyner iç Nakliye Askılı Tekstil Taşıma
Kurye Taşımalar (Tüm) Sal Kasa Taşıma Sıvı Tanker Taşıma Komple Kargo Taşıma
Cam Nakliyesi Harfiyat Nakliyesi Açık Yük Taşıma Nakliyat Ambar Taşıma
Kombine Taşımacılık Gemi ile Konteyner. Nakliyesi Uçak ile Kargo Taşıma Tren Vagon Nakliyesi

Konteyner Gemisi :   Konteyner Adedi :  

Tren Adedi :   Vagon Adedi :  

Çekici Adedi :   Kamyonet Adedi :  

Kamyon Adedi : Motorsiklet Adedi :  

Ucak Adedi :   Dorse Adedi :  
 

Volvo :  YOK

Daf :  30

Mercedes :  YOK

Man :  20

Renault :  10

Scania :  10
               

Askılı :  2

Düz Tenteli :  50

Frigofrig :  5     :  

20 Lik Adedi :  YOK 40 Lik Adedi :  YOK

45 :  YOK        
               

Tanker :  YOK Kamyon Romork :  YOK

Cam Taşıyıcı :  YOK Lowbed Dorse :  YOK

Sal Kasa :  YOK 3 Metre Dorse :  YOK
   
       
 
 
 
Kapat  

Resimli Tanıtım

 
 
 
Kapat  

Firma Tanıtım Yazısı

 

RENTRANS ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK VE TİC. LTD. ŞTİ. 1995 yılında kurulmuş olup, 24 yılını başarı ile tamamlamanın gururu ile her türlü ihracat , ithalat taşmalarınızda ve lojistik hizmetlerinizde tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazırdır. Modern teknolojik alt yapısı ve deneyimli kadrosu ile daima hizmetin en iyisini sunmaktadır.
1995 yılında küçük bir filo ile kara nakliye hizmetlerine başlamış olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, dinamik yapısı ve başarıları sayesinde sektörümüzün önde gelen firmaları arasında hak ettiği yerini almıştır.
Firmamız kara yolu taşıma hizmetleri olarak özellikle İTALYA - TÜRKİYE - İTALYA hattında, Almanya, İsviçre, Belçika, Hollanda, İngiltere, İspanya, Fransa, Yunanistan ve Romanya başta olmak üzere tüm Avrupaya, Balkan ve Ortadoğu ülkelerine, Türki Cumhuriyetleri ve BDT ülkelerine komple, parsiyel, transit ve proje yükleri ,organizasyon taşımaları yapan bir kuruluştur.
Şirketimiz, ISO-9001 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olup, kalite yönetim sisteminin gerekleri bütün hizmetlerimizde uygulanmaktadır.
Şirketimiz günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekte, gelişen teknolojiyi iş hayatının bütün evrelerinde uygulamakta olup, araçlarımızın tamamında bulunan araç takip sistemleri sayesinde, müşterilerimize kesintisiz ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır.
Karayolu taşımalarımızın yanında Denizyolu taşımacılığı, hava kargo taşımacılığı , tren taşımacılığı ,intermodal taşımacılık, ihracat, ithalat depolama ve sevk hizmetleri, ekspres taşıma, imcolu taşımalar ile gümrükleme hizmetleri veren bir kuruluştur.
 
 
Kapat   Ek Bilgiler  
 
Bu Firmayla ilgili Linkler
  Hata Bildir Yük Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  ??leti??im Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Ba???? Sayfa Başı Geri D??n Geri Dön