GAZİOĞLU NAKLİYE

Sayfamıza Hoşgeldiniz

Gazioğlu Nakliye olarak şirketimizin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olup şehir içi taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

Hakkımızda

Kalite ile anılan şirket olmayı hedefliyoruz

Gazioğlu Nakliye olarak biz, şirketinizin artan ekonomik faaliyetleriyle paralel gelişen ulaştırma hizmetlerinizin aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve en emniyetli şekliyle ulaşımını sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek sizin gelişiminizi destekleyen, yurtiçinde parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu firmasıyız.

Hizmetler

Lojistik Dağıtım

Şirketimiz müşterilerinin her türlü koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla,

Sal Kasa Taşıma

Salkasa yükleriniz bizimle daha güvenli ve hasarsız olarak gideceği noktaya ulaşacağından emin olabilirsiniz. Sal kasa yükleriniz için tereddüt etmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz

Açık Yük Taşıma

Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Çalışılan şehirlerde düzenli çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Parsiyel Taşımalar

Aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık denir. Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.

Şehirler Mersin & Nevşehir & Hatay & Kayseri

İletişim

Adres:

MERKEZ ACIGÖL NEVŞEHİR

Bize Ulaşın :

Yetkili Kişi : Gazi ÇİVELEK Telefon : +90 532 402 72 18

© 2015 Gazioğlu Nakliye NAKLİYEREHBERİM