Güçlü ve Hızlı

Müşteriye özgü hizmet oluşturmak

Gelişmiş Olmak

Doğru olanı en kısa zamanda yapmak

Dürüst ve İlkeli

Güvenilirlik imajını sürekli hale getirmek

Hizmet Alanlarımız

Lojistik Dağıtım

Değisimi ve gelişimi birlikte yönetmek

Parsiyel Taşımacılık

Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutmak

Nakliyat Ambar Taşıma

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratmak

Komple Taşımacılık

Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil

Komple Taşıma Hizmetleri

Komple Kargo Taşımacılığı kapsamında HLD LOJİSTİK Türkiye çapındaki geniş dağıtım ağı ile müşterilerinin kargo gönderilerini diledikleri noktalara tam zamanında taahhütlü teslimat yapmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teslimat ve iade bilgileri hakkında kendi istekleri doğrultusunda en kısa zamanda ve en uygun yöntemle haberdar edilirler.

Nakliyat Ambar Taşıma Hizmetleri

HLD LOJİSTİK Ambarı olarak Türkiye'nin 81 iline parça, ambar, kargo nakliyat taşımacılığı hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmet alanlarımız arasında nakliye bulunmaktadır. Profesyonel, güvenli ve uygun fiyatlara kaliteli nakliyat hizmetine ambar firması bütün ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılıyor.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin güveni

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye herzaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Lojistik Sektöründe öncü olmak.

Misyonumuz

Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak karayolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.