Sayfamıza Hoşgeldiniz

Firmamız 2005 yılın’da BARİSKOCA LTD. olarak kurulmuştur. 2014 yılında ismini KOCATRANS LTD. olarak değiştirmiştir, firmamız GEORGİA merkezli olup TÜRKİYE, AZERBAYCAN, UKRAYNA, RUSYA’da ofis’i bulunmaktadır. Lojistik başta olmak üzere ithalat, ihracat, gıda, turizm, nakliyat, tarım, hayvancılık, inşaat, gibi bir çok sektörde hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenli taşımacılığı ilke edinmiştir.

2012 yılında TÜRKİYE UKRAYNA dneplopetrovsk ve kherson limanına kuru yük gemi acenteliği ve parsiyel taşımalarda bir çok ülkeye hizmet vermektedir. Koca Trans ; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

Galeri KOCATRANS

Çalıştığımız Ülkeler

AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, ERMENİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, BEYAZRUSYA, IRAK, İRAN, BULGARİSTAN, MEKADONYA, KOSOVA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE, İTALYA, ROMANYA, POLONYA, AMERİKA, ve daha bir çok ülkelere hizmet sunmaktadır.

KOCATRANS

Kısaca Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılık

Karayolu taşımacılığı, başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlaması, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı olması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda nispeten ucuz olması nedeniyle bazı avantajlara sahiptir.

Özel sektör eliyle yürütülen karayolu taşımacılığında hiyerarşi ve emir komuta zincirinin hızlı işlemesi diğer bir avantaj olarak gözükmektedir. Buna karşılık, karayolu taşımacılığının birim taşımada gerek yolcu/km, gerek ton/km maliyeti, tükettiği enerji miktarı, kullandığı enerji türü, yol açtığı çevre kirliliği, yüksek kaza riski ve özellikle uluslararası siyasi ve ekonomik konjonktürde meydana gelen gelişmeler karşısında göreceli olarak hassas ve kırılgan bir yapı arzetmesi nedeniyle, bazı dezavantajları da bulunmaktadır.

Denizyolu Taşımacılık

Türkiye'deki limanlardan tüm dünya limanlarına geniş ve güvenilir acente ağımızın sağladığı olanaklarla, siz müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaktayız.

AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, ERMENİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, BEYAZRUSYA, IRAK, İRAN, BULGARİSTAN, MEKADONYA, KOSOVA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE, İTALYA, ROMANYA, POLONYA, AMERİKA, ve daha bir çok ülkelere hizmet sunmaktadır.

Demiryolu Taşımacılık

Demiryolu taşımacılığında Uluslararası ve Yurtiçi demiryolu parkurlarında geleceğin taşıma teknolojileri alternatiflerini en etkin ve ekonomik şekilde kullanmakta ve Firmalara sunmaktadır.

Yük tiplerine göre YURT İÇİ ve YURT DIŞI DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI olarak, Demiryolu Konteyner Taşımacılığı ; Kiralık Open-top Yük Konteynerleri tedariki , SOC(Shippers Own) Konteyner Taşımacılığı , Blok Tren Konteyner Servisi , Yükleme Sahası Terminal Hizmetleri

Bize Ulaşın

Yönetimi, sistemleri, verimliliği, mutlu çalışanları ve her geçen gün hızlı bir, şekilde büyüyen filosu ile kaliteli taşımacılık hizmeti yaparak sektöründe uluslararası kombine taşımacılık yapabilen ve gelecekte, kaliteli bir lojistik firması olmak.

Adres:
Ahmediye Mahallesi Gündoğumu Caddesi Mete iş merkezi kat :2 No:19/11 Üsküdar / İstanbul / TURKIYE

+90 216 334 39 45