Sayfamıza Hoşgeldiniz

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen MİRZEZADE MAARİF uzman kadrosu, araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Kaliteli Güvenilir

Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak.

Öğrenme & Gelişim

Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Başarı Azimli

Dürüst, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider firma olmak.

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran, programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Komple Taşımacılık

Komple Kargo Taşımacılığı kapsamında MİRZEZADE MAARİF Türkiye çapındaki geniş dağıtım ağı ile müşterilerinin kargo gönderilerini diledikleri noktalara tam zamanında taahhütlü teslimat yapmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teslimat ve iade bilgileri hakkında kendi istekleri doğrultusunda en kısa zamanda ve en uygun yöntemle haberdar edilirler....

Sadakatli Olmak

Ekonomik karlılıklarını artıran, programlı taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Yarınların Firması

Kanunlara uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak

Kalite Geleceğimizdir

Sadece bugünün değil,yarınların kurumu olma bilinci ve arzusuyla çalışırız.

Uluslararası Taşımacılık

Şirketimiz müşterilerinin her türlü koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir.

Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Çalışılan şehirlerde düzenli çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. MİRZEZADE MAARİF olarak biz, şirketinizin artan ekonomik faaliyetleriyle paralel gelişen ulaştırma hizmetlerinizin aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve en emniyetli şekliyle ulaşımını sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek sizin gelişiminizi destekleyen, yurtdışı komple yük taşımacılığı yapan bir karayolu firmasıyız.


Gümrük İşlemleri

MİRZEZADE MAARİF adı altında uzun yılardan bu yana nakliyat ve lojistik hizmeti vermekte olup,karayolu taşıma alanlarında tüm ithalat, ihracat ve transit yüklemelerinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, uygun maliyetler ile siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir...