Hizmetlerimiz

Lojistik Dağıtım Kombine Taşımacılık Lowbed Taşıma Sal Kasa Taşıma
Harfiyat Nakliyesi Açık Yük Taşıma Uçak ile Kargo Parsiyel Taşımalar
Depolama Komple Taşımalar Nakliyat Ambar Karayolu Taşımacılık
Iran Nakliye Türkmenistan Nakliye
Afganistan Nakliye
Kalite Müşteri Odaklılık
İşbirliklerini Geliştirme Sorumluluk
Güvenilir Uygun Fiyatlı
Olmak Gelişmiş Olmak

Lojistik Dağıtım

Komple-Kombine-Lowbed

Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak.

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak karayolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran, programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye herzaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Lojistik Sektöründe öncü olmak.

Dürüst, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider firma olmak.

Lojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden, güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen uluslararası kapsamda lojistik sektörünün en saygın ve tanınmış markalarından birisi olmaktır.

SEVNAKCO TAŞIMACILIK

SEVNAKCO TAŞIMACILIK