Arkadaş olarak ekle Sohbet Başlat Mesaj Gönder Arakadaşlıktan Çıkar

Sunset Sunset

Gold Üyelik

Çakır Nakliyat

Yetkili Kişi: Yaşar Çakır

Telefon: +90 212 472 25 22

Gsm: +90 533 307 44 27

E-Posta: cakirnakliyatmasko@gmail.com

Adres: mehmetakif mah mimarsinan caddesi serhat sok no 21

İl / ilçe: İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Web Sitesi: www.cakirevdenevenakliyat.com

 

Çakır Nakliyat TANITIM AFİŞİ

 

 

Çakır Nakliyat TANITIM YAZISI

 

CAKIR NAKLİYAT MASKO HAKKINDA

1996 Yılından beri Masko Mobilyacılar Sitesinde hizmet vermekteyiz. Yükünüze verdiğimiz değer ve taşıma esnasında gösterdiğimiz itina bizi diğer nakliye firmalarından ayırmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası her tür nakliye ile hizmetinizdeyiz. Evden eve sigortalı ve ambalajlı eşya taşımacılığında ileri gelen nakliye fırması oldugumuz süpesizdir Her evden eve ekibinde bir montör elemanı görevlendirilir. Bu eleman makina ve dolap sökme ve montajı konusunda uzmandır. Yükünüz nerede olursa olsun her zaman bir kamyonumuz vardır. Konusunda uzman taşıyıcı kadromuzla 10 yıldır evden eve taşımacılık sektörde bir yer edindik.
Cakır Evden Eve Nakliyat olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, piyano taşıma, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma, ev eşyası depolama, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.
Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörünün 1 numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen hedefleri büyük bir şirketiz.
Daha kurulduğumuz gün yaklaşık 20 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

Çakır Nakliyat ÇALIŞTIĞI ÜLKELER VE İLLER