Arkadaş olarak ekle Sohbet Başlat Mesaj Gönder Arakadaşlıktan Çıkar

Sunset Sunset

Gold Üyelik

İSTANBUL AKSU NAKLİYAT

Yetkili Kişi: YUSUF AKSU

Telefon: 05326025052

Gsm: 05326025052

E-Posta: istanbulaksunakliyat@gmail.com

Adres: mehmet akif mah osmancık sokak no 3-5/10 küçükçekmece / istanbul

İl / ilçe: İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Web Sitesi: www.istanbulaksunakliyat.com

 

İSTANBUL AKSU NAKLİYAT TANITIM AFİŞİ

 

 

İSTANBUL AKSU NAKLİYAT TANITIM YAZISI

 

Aksu Evden eve nakliyat olarak fiyat politikasında tutarsız, ciddi ve uzman olmayan firmalardan sakınmanız, nakliyat işlemlerinin rakamları hakkında net bilgiye sahip olmanız için bu yazıyı paylaşmak istedik. Ucuz firma, profesyonelliği getiren etkenlerden yoksun daima kalitesiz firmadır.
Ucuz firma size kaliteyi lüksü sağlayamayacaktır.Örneğin:*+* oda sayısına sahip bir evin taşınmasında * kişilik personel gönderilmesi gerekirken bir çok ucuz firma * veya daha az sağdan soldan toplama taşeron olmayan işi bilmeyen insanlar gönderip kalitesiz hassasiyeti olmayan taşınma işlemi gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Aksu nakliyat olarak bu firmalardan
uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.
Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı , ne kadar elemanın gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir. Firmamız tarafından sağlanan istanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde size özel ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz.

İSTANBUL AKSU NAKLİYAT ÇALIŞTIĞI ÜLKELER VE İLLER