Arkadaş olarak ekle Sohbet Başlat Mesaj Gönder Arakadaşlıktan Çıkar

Sunset Sunset

Gold Üyelik

RIDVAN AYAZ ULUS NAK İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ

Yetkili Kişi: RIDVAN AYAZ

Telefon: +90 507 431 00 66

Gsm: +90 507 431 00 66

E-Posta: lojistik@ridvanayaz.com

Adres: Cüdeyde Mh Ertuğrulgazi Cd No: 1999 /1 REYHANLI

İl / ilçe: HATAY / REYHANLI

Web Sitesi: www.ridvanayaz.com

 

RIDVAN AYAZ ULUS NAK İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ TANITIM AFİŞİ

 

 

RIDVAN AYAZ ULUS NAK İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ TANITIM YAZISI

 

Firmamız 2014 yılında Hatay ilinin Reyhanlı ilçesinde kurulmuştur. Firmamız nakliye sektöründen faaliyet göstermekte olup diğer lojistik alanlarında da faaliyette bulunmaktadır. Ulaştırma bakanlığı tarafından belli kapasite ve belli sureler kapsamı dahilinde verilen C2 Yetki Belgesi (Uluslararası ve Yurtiçi Eşya Taşımacılığı)Sahibiz.

Uluslararası nakliyat sektöründeki deneyimimizle sizlere memnuniyet garantili lojistik çözümler sunmanın yanı sıra firmanızın ithalat ve ihracat yüklerinin nakliyatına ilişkin her türlü konuda danışmanlık da veriyor, sorun yaşamaksızın yüklerinizi taşıtmanız için mümkün olduğunca sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Uluslararası nakliyat için firma tercihinde bulunmak üzere araştırmalara başladığınızda, karşınıza çıkan her markanın Rıdvan AYAZ Uluslararası nakliyat kalitesiyle hizmet sunmayacağı aşikâr. Özellikle internet ortamında firma ararken gösterişli web sitelerine değil, doğrudan iletişime geçeceğiniz firmanın uluslararası nakliye konusundaki deneyimi ve güvenilirliğine bakmanız kendi çıkarınız açısından en akıllıcasıdır.

Sözde dünyanın her yerine yük taşıyan ve basit bir web sitesiyle uzman olduğunu iddia eden pek çok firma, esasen aracı kurumlara taşıttığı yüklerle doğrudan hiçbir temas kurmamakta yani bir başka değişle yükünüzü başka bir şirkette taşıttırmasına karşın kendi komisyonunu ekleyerek size tüm operasyon kontrolünün kendisine ait olduğunu söylemekte. Aracı kurumlarla çalışarak, operasyon ağını genişletmekte herhangi bir sakınca olmamasına karşın tüm uluslararası lojistik operasyonu harici firmalardan hizmet alarak yapmak en başında iş etiğine uygun değildir. Şeffaflıktan uzak ve uluslararası nakliyat konusunda deneyimsiz bu firmalara güvenmeniz durumunda, ithalat ve ihracat yüklerinizin taşınmasına ilişkin problemlerle karşılaşmanız ve hatırı sayılır miktarlarda zarara uğramanız işten bile değil. Yükün esas sahibi, bu firmanın hizmet aldığı üçüncü bir şirket olduğu için ödeyeceğiniz miktarın çok ama çok daha yüksek olacağını söylemeye bile gerek…

Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese yardım eden en iyi çözümü sunmaktır. Sözleşme aşamasında, lojistik operasyon ve çözüm ortaklığı hizmetlerine dair her detayın sözleşme metninde belirtilmesi de dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biridir. Söz vererek iş yapmaya çalışan amatör ve yetkisiz kişilerle çalışmanız durumunda önceden taahhüt verilen ancak sadece boş sözlerden olan hizmetlerden yararlanamayabilirsiniz ki; bu gibi durumlarda sözleşme metninde bu hizmetlere ilişkin hiçbir ifade olmadığından hak iddia etmeniz de güç ve çoğu zaman imkânsız olacaktır.

RIDVAN AYAZ ULUS NAK İTH İHR SAN VE TİC LTD ŞTİ ÇALIŞTIĞI ÜLKELER VE İLLER