NAKLİYEREHBERİM SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

www.nakliyerehberim.com internet üzerinden nakliye ile ilgili konularda bilgi vermeyi amaçlayan on-line iletişim sitesidir. www.nakliyerehberim.com sayfalarına giriş yaptığınızda “nakliyerehberim.com”un site kullanım şartlarını ve ilkelerini kabul etmiş olursunuz. Kullanım şartları ve ilkelerini kabul etmiyor iseniz, “nakliyerehberim.com” web sayfalarını kullanmayınız veya açmayınız. Kullanım şartları ve ilkelerini “nakliyerehberim.com” önceden haber vermeksizin değiştirebilir. nakliyerehberim.com sayfalarını kullanmaya başladığınızda kullanım şartlarını ve ilkelerini otomatikman kabul etmiş olursunuz. nakliyerehberim.com kullanım şartları ve ilkelerini zaman içinde değiştirebilir. Bu değişiklikleri öğrenebilmek için sitemimizi periyodik olarak ziyaret ederek kullanım şartları ve ilkelerini okuyunuz.SINIRLI SORUMLULUK BEYANI


Nakliyerehberim.com sayfalarında yer alan bilgiler eğitim ve bilgi edinmek amaçlı olup, hiçbir zaman geçerli nakliye uygulamalarının yerine geçemez. . Herhangi bir konuda nakliyerehberim.com sayfalarından edindiğiniz bilgiler son söz olamaz. Edinmiş olduğunuz bilgiyi , nakliyerehberim.com tarafından link verilen nakliye firması ile görüşünüz. Unutmayınız taşımalarınızla ilgili konularda son sözü nakliyerehberim tarafından link verilen nakliyeci firma söyleyecektir.


Nakliyerehberim.com sayfalarında yer alan bilgiler nakliyei anlamda geçerliliği olan kişi, kurum ve yayınlardan sağlanmaktadır. Bu yayınların sağlandığı kaynakların her zaman doğru ve güvenilir bilgiler vermesi nakliyrehberim.com tarafından garanti edilemez. Yapılan yayınlar sırasında meydana gelebilecek insan ve bilgisayar kaynaklı hataların olmaması garanti edilemez. Bu yayınlar sırasında ortaya çıkabilecek bilgi eksiklikleri, bilgi kayıpları, gecikmeler, yayın ve internetten doğan aksaklıkların olmayacağı garanti edilemez. Bu gibi aksaklıklarla ilgili sorumluluğu nakliyerehberim.com kabul etmeyeceğini tebliğ eder. nakliyerehberim.com sayfalarında çeşitli türde bilgiler siz değerli kullanıcılarımıza çeşitli kaynaklardan temin edilerek sunulmaktadır. Bu dataların temini ve sağlanması sırasında yahut bu dataların sizler tarafından kullanımı veya download edilmesi sırasında ortaya çıkabilecek sorunlardan veya bilgisayarınızda meydana gelebilecek hasarlardan naklieyrehberim.com sorumluluk kabul etmez. İnternet ortamında her türlü bilgi transferinde meydana gelebilecek kötü niyetli saldırıların, virüslerin,nakliyerehberim.com sitesinde yer alan bilgilerin kullanımı sırasında bulaşmayacağı tarafımızca garanti edilemez. İnternet üzerinde kötü amaçlı kullanıcıların her zaman bu tür sorunlara yol açabileceğini unutmayınız. Nakliyerehberim.com kullanıcıları site içersindeki çeşitli programların kullanımı sırasında girilen yanlış bilgiler ve bunların doğrudan doğuracağı yanlış sonuçlardan ve hasarlardan sorumludurlar.


nakliyerehberim.com sayfalarında yer alan linkler (diğer sayfalara verilen köprüler) ve nakliyerehberim.com sayfalarında bulunan reklamlar ve reklam linkleri ile ilgili doğabilecek tüm sorumluluklar tarafımızca kabul edilmez. nakliyerehberim.com bu linkler ve reklam sayfalarının içerikleri ile ilgili herhangi bir denetim hakkına sahip değildir. Bu sitelerde yer alan bilgiler istenmeyen veya zararlı kapsamda olabilir. Ayrıca bu sitelerde yer alan bilgiler ve reklamlar yanlış olabilir, telif haklarına ve kopyalama haklarına aykırı olabilir, kanunlara aykırı olabilir. Bu sebeple nakliyerehberim.com içersinde yer alan linkler, bağlantılar ve reklamlardan doğabilecek mağduriyetlerden sorumlu değildir.


nakliyerehberim.com sayfalarında yer alan çeşitli bilgilerin site ziyaretçileri tarafından değiştirilmesi yada kanunlara aykırı bilgilerin ziyaretçiler tarafından oluşturulması sorumluluğu tamamen bu kişilere aittir. nakliyerehberim.com bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. Sayfalarımızda yer alan mesaj tahtaları, sohbet odalarında yer alan bilgilerin ziyaretçiler tarafından oluşturulan bölümü nakliyerehberim.com’un sorumluluğu dışındadır. Bu gibi bilgilerden kaynaklanan mağduriyetler ve sıkıntılar tamamen bilgiyi oluşturan kişiye aittir. Nakliyerehberim.com bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. Lütfen bu gibi bilgilere itibar etmeyiniz.


UNUTMAYINIZ ASIL OLAN FİZİKİ ORTAMDIR